Polecane wydarzenia

A A A
drukujSzkolenia i konferencje

Zapytaj eksperta jak zdobyć fundusze europejskie

22-03-201024-03-2010 / Spotkanie informacyjne

Data ostatniej modyfikacji: 23-03-2010

Status naboru: Zrealizowane

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego - Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego - Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu oraz  Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu - Centrum Informacji Europejskiej „Europe Direct" zapraszają  do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. "Dotacje z funduszy UE dla MŚP w latach 2007 - 2013", które odbędzie się w dniu 24 marca 2010 r. w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu ul. Sienkiewicza 22, sala Nr 2.

Celem spotkania jest zaprezentowanie potencjalnym beneficjentom - przedsiębiorcom sektora MŚP, jak również mającym zamiar podjąć działalność gospodarczą, możliwych źródeł wsparcia z funduszy UE w latach 2007 - 2013.

Spotkanie adresowane jest do:

-  przedsiębiorców sektora MŚP prowadzących działalność w mieście i na wsi,

- instytucji otoczenia biznesu,

- osób zainteresowanych założeniem i prowadzeniem własnej firmy.

Podczas spotkania będzie możliwość skorzystania z konsultacji z przedstawicielami instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie poszczególnych programów.

Ponadto w programie zaplanowano prezentację projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki adresowanych m.in. do osób pracujących,  bezrobotnych, zwolnionych lub zagrożonych zwolnieniem z pracy, które mogą być objęte wsparciem na samozatrudnienie.

Ostatnia modyfikacja przez — Remigiusz Małecki.

Pliki do pobrania

Zaproszenie na spotkanie informacyjne (22-03-2010) 430.94 KB


Do otwarcia plików pdf potrzebne jest darmowe oprogramowanie Acrobat Reader które można pobrać tutaj.

wróć do szkoleń i konferencji »
Twoja opinia
RPOWL na youtube