Polecane wydarzenia

A A A
drukujAktualności

Władze województwa podsumowały konsultacje społeczne Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020

24-12-2013

W Wigilię Bożego Narodzenia Zarząd Województwa Lubelskiego zaakceptował sprawozdanie z przebiegu konsultacji społecznych projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Dokument prezentuje stanowisko Samorządu Województwa na temat uwag i wniosków przesłanych do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie podczas konsultacji nowego Regionalnego Programu Operacyjnego.


Przypominamy, że konsultacje trwały od 3 października do 22 listopada 2013 r. W załącznikach do sprawozdania znajdują się odniesienia do uwag zgłoszonych na formularzu konsultacji (załącznik nr 1) oraz przesłanych w innej formie (załącznik nr 2).

 

W trakcie konsultacji otrzymaliśmy 369 uwag, zgłoszonych przez 66 instytucji i organizacji, głównie samorządów lokalnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. Wszystkie zostały przeanalizowane i ocenione pod kątem możliwości ich uwzględnienia oraz wykorzystania w ostatecznej wersji RPO 2014-2020.

 

Zarząd Województwa dziękuje wszystkim instytucjom publicznym, organizacjom i osobom prywatnym za aktywne uczestnictwo w dyskusji nad kształtem projektu nowego Regionalnego Programu Operacyjnego. Jednocześnie zapewnia, że uwagi, komentarze, a także stanowiska, które trafiły do urzędu w czasie konsultacji, są ważnym elementem prac nad przygotowaniem przyszłego programu regionalnego dla województwa lubelskiego.

 

Utworzony: 23-12-2013 14:59Paweł Florek.
wróć do aktualności »
Twoja opinia
RPOWL na youtube